YÖNETİM KADROMUZ
YAŞAR DONDURMA VE GIDA MADDELERİ A.Ş. KURUCULARININ TANUMI:

Mehmet Sait KANBUR: Yaşar Pastanesi, Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüren Mehmet Sait KANBUR, İtalya’da Dondurmacılık Meslek Yüksekokulundan mezun oldu. Bugüne kadar usta, ustabaşı, koordinatör, Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Mehmet S. KANBUR, Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra şirketler koordinatörü ve Firmaya bağlı diğer şirketlerde Yönetim Kurulu üyeliği gibi önemli çalışma alanlarında hizmet vermektedir.

Atilla KANBUR: Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. de Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Müdürlük görevlerini sürdüren Atilla KANBUR, Ankara Üniversitesi Mimarlık Mühendislik fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. Kahramanmaraş Belediyesi İmar işleri Müdür Yardımcısı olarak ta görev aldı. Yalnız baba mesleği olan dondurmacılığa gönül veren, Dondurma’da kalite ve sağlık bilincini tüm dünyaya kazandırmak gibi önemli bir düşünceye sahip olan Atilla KANBUR, Dondurma sektörüne atılımcı etkileri ve dondurmacılıkla içiçe büyümüş olmanın tecrübesi ile Dondurmacılıkta da başarılı olarak kendini kanıtlamaktadır.

Erdal KANBUR: K.Maraş Eğitim Enstütisi mezunu olan Erdal KANBUR, eğitimci olmanın avantajlarını Dondurma sektöründe yaşamaktadır. Şu an Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. de satış koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak ta görev yapmaktadır.

Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. sosyal, kültürel, ve mesleki etkinliklerden dolayı bugüne dek çeşitli başarı belgeleri, şilt, plaket, madalya, diploma ve beratlar’la ödüllendirilmiştir.

Copyright © Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. 2005
Design by Tekrom Bilişim